Fizjoestetyka Poznań

Fizjoestetyka Poznań – niwelowanie zmarszczek, ujędrnianie brzucha, redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki.

Fizjoestetyka Poznań – Zastanawiasz się jak, bez użycia skalpela, w trwały i szybki sposób ujędrnić swoją skórę? Zależy Ci na zniwelowaniu zmarszczek oraz poprawie owalu twarzy? Marzysz o wymodelowanej sylwetce oraz uniesionych pośladkach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Fizjoestetyka poznań indiba twarz
Rysunek 1 Zabieg fizjoestetyka Indiba na twarz

Zabiegi Indiba Activ to zupełnie nowy wymiar medycyny estetycznej, który łączy w sobie fizjoestetykę oraz kosmetologię. Skutkują one poprawą jędrności skóry twarzy i ciała. Nasze urządzenie wykorzystując falę radiową o częstotliwości 448 kHz (stosowaną dotychczas tylko na gruncie medycyny regeneracyjnej), pozwala na efektywne i szybkie oddziaływania, których  efektem jest ujędrnianie skóry całego ciała, twarzy, problemowych okolic wokół oczu czy ust, modelowanie sylwetki, jak również zredukowanie tkanki  tłuszczowej i cellulitu (tłuszczowego, ale i wodnego).

Fizjoestetyka Poznań – na czym polega zabieg?

Indiba Active stymuluje odbudowę tkanek już na ich komórkowym poziomie, co gwarantuje wysoką oraz długotrwałą skuteczność działań. Przy tym, zabiegi z wykorzystaniem Indiba Active są całkowicie bezpieczne  (nawet dla pacjentów z przebytą chorobą nowotworową), jak również mało inwazyjne, nie wymagające żadnego znieczulenia. Pacjent/ka nie odczuwana żadnego bólu, a jedynie ciepło powstające na powierzchni skóry – w miejscu zabiegu. Stopniowe zwiększanie temperatury w obszarze zabiegowym, prowadzi do przyspieszenia regeneracji tkanek oraz redukowania tkanki tłuszczowej. Zaś powstała energia to skutek zwiększającego się metabolizmu komórkowego oraz detoksykacji i drenażu tkanek. Możliwa jest więc maksymalizacja aktywności metabolicznej każdej komórki ciała czyli wydobycie z nich 100%!
Czas trwania zabiegu zależny jest od wielkości obszaru zabiegowego oraz . Po zakończeniu zabiegu pacjent/ka może bezpośrednio wrócić do codziennych czynności, nie odczuwając żadnych niedogodności.

fizjoestetyka poznań modelowanie sylwetki
Rysunek 2 fizjoestetyka – modelowanie sylwetki

Czy ten zabieg jest dla mnie?

Zabiegi Indiba Active są dla Ciebie, jeśli borykasz się z:

 • Drobnymi zmarszczkami zlokalizowanymi wokół oczu tzw. kurze łapki,
 • Głębszymi zmarszczkami rozsianymi na skórze twarzy,
 • Workami pod oczami,
 • Zmianą owalu twarzy,
 • Utratą jędrności skóry twarzy,
 • Obwisłą skórą ramion tzw. peliknami oraz innych części ciała
 • Brakiem jędrności i elastyczności skóry ciała,
 • Utratą elastyczności skóry brzucha, ud po ciąży,
 • Cellulitem (wodnym lub tłuszczowym),
 • Guzkami tłuszczowymi,
 • Rozstępami,
 • Bliznami po trądzikowymi,
 • Bliznami pooperacyjnymi

Jednakowo, zabiegi Indiba Active są całkowicie bezpieczne, nie wymagające znieczulenia oraz rekonwalescencji. Nie mogą być jednak wykonywanie w przypadku ciąży i w okresie karmienia piersią, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca.

Fizjoestetyka Poznań – Kiedy widoczne będą efekty?

Efekty widoczne są już po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu! Jeśli natomiast celem pacjenta/ki jest uzyskanie trwałych rezultatów, konieczne jest wykonanie serii powtórzeń. Nasz fizjoterapeuta dopasuje ilość zabiegów, dostosowując je do Twoich, indywidualnych potrzeb. Dla uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się wykonywać je w odstępach dwu- trzydniowych.

Jakie efekty występują po wykonaniu serii zabiegów?

Zabiegi  z wykorzystaniem systemu zastosowanego w Indiba Active przywracają fizjologię komórek oraz maksymalizują aktywność tkankową, co wzmaga produkcję kolagenu i elastyny w skórze, co zaś wpływa na prawidłową regulację nawodnienia i uelastycznienia skóry i jej regenerację. Innymi słowy Indiba Active wywiera również wpływ na tkankę tłuszczową (głęboką i powierzchniową), redukuje objętość komórek tłuszczowych, eliminuje toksyny, jak również zmniejsza retencję płynów. Efektem zastosowania Indiba Active, jest więc uelastyczniona, wygładzona i ujędrniona skóra, wygładzone zmarszczki czy blizny w obszarach zabiegowych.

Jak wspomóc efekty fizjoestetyczne w Poznaniu?

 •  Podjęcie aktywności fizycznej zgodnie z możliwościami Twojego ciała (w dniu zabiegu około godzinnej);
 • Stosowanie indywidualnie dobranej diety, odpowiadającej na potrzeby Twojego organizmu;
 • Właściwe nawodnienie organizmu.

Fizjoesteyka Poznań – zadowolone klientki

Zmniejszenie zmarszczek

W skutek zanikania kolagenu w skórze twarzy oraz wzmożonej mimiki na naszym czole pojawiają się zmarszczki. Wyróżniamy dwa rodzaje zmarszczek: lwie zmarszczki (pionowe bruzdy umiejscowione pomiędzy brwiami) oraz poziome bruzdy na środku czoła. Jednakże, oprócz domowych sposobów na walkę ze zmarszczkami oraz szeregu środków kosmetycznych proponujemy zabieg z użyciem INDIBA ACTIVE.

fizjoestetyka poznań usuwanie zmarszczek
Rysunek 3 usuwanie zmarszczek – fizjoestetyka Poznań

Ujędrnianie brzucha

Jeśli masz problem z brakiem jędrności, nadmiarem tkanki tłuszczowej lub nie jesteś zadowolona ze swojego brzucha po ciąży. Możemy na przykład zaproponować cykl zabiegów na brzuch.

Indiba Fizjoestetyka Poznań
Rysunek 4 Indiba Poznań zabiegi na brzuch – fizjoestetyka Poznan

Kontakt

Jeśli pragniesz ujędrnić swoją skórę, poprawić owal twarzy oraz wymodelować sylwetkę możesz nam zaufać. Zapraszamy do kontaktu z nami.